Son aktivite

• ceylansinan
    ceylansinan, Şu Sıralar Erciyes.. konusundaki Everhard adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    Arkadaşlar merhaba, 11 Ocak itibarı ile Erciyes'teydim. Dağevi ve otellerin oradan teleferik ile ara bir noktaya kadar oradan da (pist...
  • A
    abbas , Ekipman forumunda Güneş gözlüğü başlıklı bir konu başlattı.
    Merhabalar gözlük almam gerekiyor trekking-kamp için. Marka önerir misiniz? Numaralı gözlük kullanıyorum. Gündelik güneş gözlükleri...
  • ceylansinan
    ceylansinan, Yeni Gümrük Uygulaması - Aliexpress vb. konusundaki Everhard adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    Maalesef haberler doğru ve 2000'li yılların başında 200 Euro ile başlayan muafiyet zaten düşe düşe 22 Euro'ya kadar gerilemişti. Şimdi o...
  • ceylansinan
    ceylansinan, Yeni Gümrük Uygulaması - Aliexpress vb. konusundaki lepisteskriket adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    Türkiye’ye uluslararası elektronik ticaret şirketlerinden sipariş edilerek kargoyla gönderilen ve bedeli 22 Euro'yu aşmayan ürünlere...
  • E
    emin ak, Yeni Gümrük Uygulaması - Aliexpress vb. konusundaki Everhard adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    Maalesef haberler doğru ve 2000'li yılların başında 200 Euro ile başlayan muafiyet zaten düşe düşe 22 Euro'ya kadar gerilemişti. Şimdi o...
  • Montana
    Montana , Kampçılık forumunda Ege'de Kamp başlıklı bir konu başlattı.
    Herkese merhaba değerli forum sakinleri; Foruma yeni üye oldum, burayı daha önce neden göremediğimin pişmanlığını yaşarken içimden...
  • Everhard
    Everhard , Yeni Gümrük Uygulaması - Aliexpress vb. başlıklı konuya cevap yazdı.
  • Everhard
    Everhard , Max 700 tl kamp çantası. başlıklı konuya cevap yazdı.
    Yazdıklarınızdan başlayalım: Ferrino iyi güzel markadır. Ancak gönderdiğiniz model daha ziyade seyahate yönelik (backpacking, interrail...
  • Everhard
    Everhard , Çadır önerisi!!! başlıklı konuya cevap yazdı.
    Çadırı sırtta uzun mesafeler taşıyacak mısınız? Yoksa kamp yerinize yada çok yakınına kadar araçla mı ulaşacaksınız? Bir de çadırda kaç...