Silinsin!

maalesef öyle "yazın kışın yağmurda çamurda karda terletmeyecek koku yapmayacak" yani her türlü olumlu özelliğin bir araya geldiği mucize bir ayakkabı/bot yok. ayrıca beni çok memnun eden bir ürün bir başkasını tam tersi düşündürebiliyor. ben mevsime, parkura ve hava şartlarına uygun ayakkabı/bot giyiyorum. böylece tek bir malzemenin üzerine düşmemiş oluyorum ve malzeme (yani ayakkabı/bot) daha uzun süre dayanıyor.
tek parça deriden oluşan (uzun ömürlü olması, dikiş yerlerinden ayrılma yapmaması için), gore-tex astarlı (su geçirmemesi için), mümkünse çarşak bantlı (uzun ömürlü olması için) bütçenizin izin verdiği bir bot alın gitsin.

avcı çizmeleri satılıyor. içlerinde akrilik battaniye malzemesi gibi bir tabaka oluyor soğuğa karşı yalıtım sağlıyor. yağmur, çamur, kar gibi koşullarda giy altına paçaları da sıva gelince de bi hortum tut pislik akar biter gider. ayakkabı giy çıkar olayının da en iyi çözümü iki tane battal poşet bulundurmak.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
illa bu marka olacak diye bi şart yok. bir sürü çeşidi var. plastik çizme diye arat göreceksin.

avcı çizmeleri satılıyor. içlerinde akrilik battaniye malzemesi gibi bir tabaka oluyor soğuğa karşı yalıtım sağlıyor. yağmur, çamur, kar gibi koşullarda giy altına paçaları da sıva gelince de bi hortum tut pislik akar biter gider. ayakkabı giy çıkar olayının da en iyi çözümü iki tane battal poşet bulundurmak.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
illa bu marka olacak diye bi şart yok. bir sürü çeşidi var. plastik çizme diye arat göreceksin.
Teşekkürler!