Outdoor ayakkabı tavsiye

Ayhanaykutlu

Yeni Üye
Merhaba, şehir içinde günlük kışın ve yağmurlu havalarda outdoor bir ayakkabıya ihtiyacım var. Uzun süreli yürüyüş ve ayakta dikilmede topuğumu rahat ettirecek, su geçirmiycek ve sıcak tutup terletmeyecek, zeminde kayma yapmayacak bir ayakkabıya ihtiyacım var. Uzun süreli araştırmada https://www.korayspor.com/grisport-...ot-ve-ayakkabilari-concorde-acc-ga-13121c1tn/ bu ayakkabıyı uygun gördüm. Sizin önerilerinize ihtiyacım var. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Alaattinin Kafa Lambası

Yönetici
Yönetici
Marka model önermek çok doğru olmaz, herkesin bütçesi farklıdır. Temel olarak İtalyan üretimi, tek parça deri, çevresi çarşak bantlı bir ayakkabı tercih edin. Bana kalırsa ayakkabıda su geçirmezlik aramayın. Ayakkabı isterse betondan mamul olsun, zaten bilekten su alacaktır. Su geçirmezlik için bot kullanın. O yüzden ayakkabılarda gore-tex benzeri su geçirmez astarları tercih etmeyin. Ayaklarınız boşuna terlemesin.

aşağıdaki görsel fikir verecektir

mustafa

Yeni Üye
Alacağınız ayakkabının tabanına bakın iyice, genelde dağda kayada yürümek için yapılan ayakkabılar şehirde kaldırımda ıslak zeminde yürürken kayıyor. Taban malzemesinden de kaynaklanabilir, ben vibram taban tercih etmiyorum şehirde giymek için.
Almadan önce mağazada çocukların yaptığı gibi azıcık şöyle hızlanın, kayın bakalım nasıl zemin tutuyor.