Likya Yolu Sırt Çantam (12-13 kg)

24 Ekim - 1 Kasım tarihlerinde, Fethiye Ovacık’tan Üçağız’a yürüdüğümüz faaliyette kullandığım malzemeler.

Yolda çok güzel tecrübeler edindik. Güzel insanlarla tanıştık, yürüdük, kamp yaptık. Bu yürüyüşten keyif almamızı sağlayan, kitap, yazı yazan, video, fotoğraf çeken, bilgilerini bizlerle paylaşan, yolun bakımında çalışıp sağlıklı bir şekilde yürümemizi sağlayan dernek ve kulüplere de çok teşekkürler. Biz de yaşadığımız tecrübeleri elimizden geldiği kadarıyla paylaşıp, gidecek olanlara faydalı bilgiler sunmaya çalıştık. Videoların devamı gelecek. Keyifli yürüyüşler. Sevgiler.

 

hipo_potam

Yeni Üye
merhaba belki video dizinizde söylemiş olabilirsiniz ve ben farketmemiş olabilirim; size bir sorum olacak.
Toplamda kaç yakıt kartuşu (kaç gramlık) harcadınız. (kaç günde? hangi kullanım sıklığında?)
 
Merhaba son videomdaki genel bilgiler ve öneriler videosunda değişmiştim. Biz sadece 450 gr lık Evolite kartuş kullandık. %90 doluluktaydı. 9 gün kullandık, günde 2 şer kere çay ve kahve yaptık. Yemeklerimizde genel olarak hazır ürünler olduğu için ısıtıp yiyebildik. Sabahları yumurta yaptık, akşamları da hazır yemekleri 3-5 dakika ısıtıp tükettik, bu şekilde neredeyse tam yetti. Kullandığımız yemeklere buradan bakabilirsiniz.
 
emeğe sağlık da emek karşılığını bulmuyor ki. 773 görüntülenme almış. bir de aşağıdaki videoya bakar mısınız. 15 liralık torpil ve füze + cep telefonu çekimi = 2 milyon görüntülenme

Sağ olasın hocam olduğu kadar artık. Senin de emeğine sağlık tüm yaptıkların için. Bu şekilde güzel bir zincire dönüyor. İşine yarayana fayda sağlasın yeter :)
 
Üst