Kampçılık da Sorunlar

DoğaDostu

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kamp alanların da nasıl sorunlarla karşılaşıyorsunuz.
Burdan herkez yaza bilir. Benim en çok karşılaştıklarım çöp sorunu ve misafir seymeyen yerliler.

Son düzenleme:

Alaattinin Kafa Lambası

Yönetici
Yönetici
çöp çok büyük sıkıntı. sırf tavukçu tayfanın çöpleri değil, çevredeki köylülerin tarım atıklarını, inşaat molozlarını rastgele atması insanın psikolojisini bozuyor. tabi bir de imar barışı ve ormanlık alanlara verilen 4c midir nedir, o yüzden mantar gibi yapılaşmanın çoğalması da asap bozucu bir başka husus. çöp demişken, özellikle kıyı bölgelerinin yerlileri sote yerlere içki içmeye gidiyorlar. yiyip içiyor, arabasıyla geldiği halde çöpü götürüp çöp kutusuna atmıyor, getirdiği gibi bırakıp gidiyor. güzelim koylar, ormanlık alanlar leş gibi. şu memleket yunan'ın, italyan'ın elinde olsa tanıyamazdınız.

taş ve mermer ocaklarını unuttum. o da üzücü bir başka konu.

Balıkesir, Edremit körfezinin insanları biraz cins (Küçükkuyu-Burhaniye arasındaki bölge). Yerlileri çok kaba ve saygısız insanlar. O bölge dışında insanlar genellikle uyumlu, toleranslı ve güleryüzlü.

DoğaDostu

Yeni Üye
Ben likya yolunu yürüdügümde görmüştüm.
Alınca Gavurağılı yolunun üzerinde mermer ocakları vardı. Gittiğim koylarda plastikler vardı. Bir yeri temizlemişdik ama şimdi yine aynıdır.