İstanbul anadolu yakasında kamp yerleri

#1
İstanbul Anadolu yakasında kamp için nereleri önerirsiniz? Ne kadar doğal kalmıştır, güvenli midir? 3-4 arkadaş gitmek için önerebileceğiniz doğası bozulmamış bir köşe var mı acaba?
 
#2
şile, beykoz, polonezköy taraflarında ormanlar var fakat erkek halimle it kopuğa denk gelir miyim diye düşünürken kadın başınıza hiç tavsiye etmem. bence pendikten idoyla yalovaya geçip erikli, delmece veya karlık yaylalarında kamp kurun.
 
#3
arkadaşın dediği gibi yalova veya kocaeli adapazarı taraflarını değerlendirin. hem ortalık bozuk hem de kafa dinleyebileceğiniz bir yer kalmadı. şile taraflarındaki koyların hepsi parsellenmiş. bir de akşam içkiciler geliyor.
 
#4
Bu mevsim için pek uygun değil ama, Ağva'ya yakın Kilimli Koyu'nu değerlendirin/araştırın derim. İlginç bir coğrafya, çok güzel bir yerdir. Yaz mevsiminde aşırı kalabalık. İnsanlardan biraz uzak olsun derseniz, koydaki plajın karşı yamaçlarında yazın çadır kuranları gördüm. Ayrıca deniz kıyısından Ağva'ya doğru bir yürüyüş yolu var, yanılmıyorsam 10 km'lik bir parkur. Parkur üzerinde sakin bir yerde de kamp yapabilirsiniz.
 
Son düzenleme: