Bahar kampı mekan tavsiyesi

#1
Merhabalar önümüzdeki 2 hafta içinde arkadaş grubu olarak kamp yapmayı planlıyoruz , konyada ikamet ettiğimiz ve yolda vakit kaybı yapmadan civar illerde bildiğiniz insandan uzak sahile yakın veya dağlık kamp alanı varsa size zahmet yazarmısınız ? ;))
 
#2
Merhabalar
Umarım öneri için geç kalmamışımdır. Önerilerim sahile yakın kriterinizi karşılamayacak ama güzel yerler.
Öncelikle il dışına çıkmadan Seydişehir'e gidip, oradan ulaşabileceğiniz Gidengelmez dağı yada Küpe dağı civarı/etekleri kamp yapmaya uygun yerler.
Ayrıca yakın illerden Karaman'ı da değerlendirebilirsiniz. Yeşildere vadisi Gödet vadisi ve Ermenek Gezende civarı listeye alınabilir.
 
#3
yok daha geç kalmadınız yarın çıkacağız lakin nereye gideceğimizi biz dahi bilmiyoruz bu kadar kararsızlıkta kötü , birde altımızda araba yok yani otobüsle tek seferde gideceğiz dediğinz önerilere bir bakayım internetten çok teşekkürler .
 
#6
Nereyi tercih ettiniz acaba kamp için?
Buradan paylaşırsanız, olumlu/olumsuz yönlerinden vs bahsederseniz kamp yeri arayışında olan başka arkadaşlara da faydası olur.
Ve umarım güzel geçmiştir kampınız.
 
#7
merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum.Bilgisi olup yardımcı olabilecek varsa sevinirim. 6 kişilik otomatik çadırım var ve üst iplerden çekme kısmı kırıldı bunu tamir ettirebileceğim bir yer var mı?